Producenci

OFERTA i Wysyłki

OFERTA

1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta.

2. Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

3. Pracownicy sklepu internetowego dokładają starań, by opisy i dane techniczne produktów dostępnych w sklepie były zgodne z opisami i danymi technicznymi podawanymi przez ich producentów. Jednakże sklep nie ponosi odpowiedzialności za błędne opisy i dane techniczne w przypadku gdy są tożsame z opisami i danymi technicznymi podanymi przez producenta.

4. Zdjęcia produktów mogą nieznacznie odbiegać od oryginałów. W takim przypadku zostanie to wyraźnie wskazane w opisie produktu.

5. Produkty oferowane w sklepie internetowym nie są odzwierciedleniem aktualnych stanów magazynowych oraz nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Chwilowa niedostępność produktów nie może stanowić podstawy do roszczeń zamawiającego wobec sklepu.

Wysyłka Twojej paczki

Generalnie paczki są nadawane w ciągu 2 dni od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności.

Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze wzglęgu na wagę przesyłki. Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu aby uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Opakowania są odpowiednich rozmiarów i twoje produkty są dobrze zabezpieczone.

 


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

(pusty)

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów

Waluta